Osiągnięcia szkoły i uczniów

Karolina Kaczyńska kl. III – Nagroda Przyjaciół Muzeum Okręgowego w Toruniu w XXXIX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Moja Przygoda w Muzeum”
Hanna Tarasiewicz kl. II – praca zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Toruń, wrzesień 2017

Aleksandra Jędryka kl. IV – III miejsce w kategorii 16- 20 lat w IX Ogólnopolskim Młodzieżowym Biennale Plakatu „Plakat Młodych – Bydgoszcz 2017”
(nauczyciel prowadzący: Marian Olejniczak)
Hanna Tarasiewicz, Oliwia BulzackaAlicja Michalak, Dominika Siemińska, Konrad Marciniak, Dominika Owczarek, Karolina Kaszubska, Weronika Minias, Marzena Rucińska, Julia Wróbel – prace zakwalifikowane do pokonkursowej wystawy

Bydgoszcz, maj 2017

Bolesław Sysio kl. I – I nagroda w XI Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Warszawa, kwiecień 2017

Aleksandra Jędryka kl. IV – wyróżnienie w kategorii malarstwo w 13 Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Średnich Szkół Plastycznych
(nauczyciel prowadzący: Joanna Trzcińska)
Bielsko-Biała, styczeń 2017

2016

Kamil Sowała kl. II – II nagroda w kategorii młodzież w Ogólnopolskim Konkursie Ceramiony
Sebastian Zdziebłowski
kl. II – III nagroda w kategorii młodzież w Ogólnopolskim Konkursie Ceramiony
(nauczyciel prowadzący: Zbigniew Woźniak, Iwona Niedźwiedzka)
Elbląg, grudzień 2016

Małgorzata Jurczyk kl. III – III nagroda w III Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa im. Piotra Potworowskiego – „Figury ciała”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Poznań, grudzień 2016

Aleksandra Jędryka kl. IVStypendium Prezesa Rady Ministrów
Łódź, listopad 2016

Karolina Kaszubska kl. IV i Mateusz Wagan kl. IV – I nagroda – Ogólnopolski Przegląd „Multimedia w sztuce”
(nauczyciel prowadzący: Witold Rajczak)
Katowice, listopad 2016

Małgorzata Jurczyk kl.III – Nagroda – XXXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja Przygoda w Muzeum” w Toruniu
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Toruń, wrzesień 2016

Angelika Lary kl. II – I nagroda w II Ogólnopolskim Konkursie Malarskim „Obraz abstrakcyjny”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Gryfice, czerwiec 2016

Małgorzata Jurczyk kl. II – I nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wariacje na temat twórczości Jacka Malczewskiego”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk, Elżbieta Woźniak)
Częstochowa, czerwiec 2016

Dagmara Jędraszek kl. II – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wariacje na temat twórczości Jacka Malczewskiego”
(nauczyciel prowadzący: Adam Gudajczyk)
Częstochowa, czerwiec 2016

Aleksandra Jędryka kl.III – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie pt: „Ameryka wierszem malowana. Poezja amerykańska inspiracją dla malarstwa”
(nauczyciel prowadzący: Agnieszka Donder)
Katowice, czerwiec 2016

Małgorzata Jurczyk kl. II – I nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Moja Przygoda w Muzeum”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Zduńska Wola, czerwiec 2016

Bartłomiej Ratajczyk kl. III – I nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Detale małej architektury. Sztuka sakralna”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Zduńska Wola, czerwiec 2016

Kinga Lenke kl. III – II nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Detale małej architektury. Sztuka sakralna”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Zduńska Wola, czerwiec 2016

Anita Mencel kl. III – III nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Detale małej architektury. Sztuka sakralna”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Zduńska Wola, czerwiec 2016

Bartłomiej Ratajczyk kl. IIIStypendium Marszałka Województwa Łódzkiego
Łódź, czerwiec 2016

Natalia Grala kl. IVStypendium Marszałka Województwa Łódzkiego 
Łódź, czerwiec 2016

Karolina Wlazło kl. III – druga nagroda na XXIII Ogólnopolskim Plenerze Malarskim w Jeżowie
(nauczyciel prowadzący: Joanna Trzcińska)
Jeżów, maj 2016

Ewa Krata kl. IV – zakwalifikowanie pracy do wystawy międzynarodowego konkursu „Międzykulturowe poszukiwania w sztuce”
(nauczyciel prowadzący: Marcin Grabia)
Łódź, luty 2016

Albert Wieczorek kl. IInagroda – VII Ogólnopolski Plener Ceramiczny
(nauczyciel prowadzący: Zbigniew Woźniak)
Zduńska Wola, styczeń 2016

Justyna Gil kl. II – wyróżnienie w konkursie „Autoportret” organizowanym przez Instytut Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego
(nauczyciel prowadzący: Adam Gudajczyk)
Cieszyn, styczeń 2016

Karolina Kaszubska kl. III – wyróżnienia w konkursie „Autoportret” organizowanym przez Instytut Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego
(nauczyciel prowadzący: Joanna Trzcińska)
Cieszyn, styczeń 2016

2015

Aleksandra Kołodziej kl II – wyróżnienie w kategorii do lat 18 w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym pt „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografi”
(nauczyciel prowadzący: Witold Rajczak)
Lublin, grudzień 2015

Albert Wieczorek kl IIwyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Ceramiony”
(nauczyciel prowadzący: Zbigniew Woźniak)
Elbląg, grudzień 2015

Martyna Kołodziejczyk kl. IV – zakwalifikowanie pracy do wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Projektowego „Kalendarz autorski 2016”
(nauczyciel prowadzący: Adam Gudajczyk)
Poznań, listopad 2015

Ewa Krata kl. IVStypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Warszawa, listopad 2015

Marta Brylak kl. IV – II nagroda – Multimedia w Sztuce
(nauczyciel prowadzący: Witold Rajczak)
Katowice, listopad 2015

Laura Jerzak kl. IVwyróżnienie – I Międzyszkolny Powiatowy Plener Malarski
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Strońsko, listopad 2015

Karolina Kaszubska kl. IIInagroda – I Międzyszkolny Powiatowy Plener Malarski
(nauczyciel prowadzący: Joanna Trzcińska)
Strońsko, listopad 2015

Natalia Grala kl. IVnagroda specjalna – I Międzyszkolny Powiatowy Plener Malarski
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Strońsko, listopad 2015

Aleksandra Jędryka kl IIIStypendium Prezesa Rady Ministrów
Łódź, listopad 2015

Paulina Kołodziejska kl. II I nagroda – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „Pudełko zwane wyobraźnią – Julia Hartwig”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Kielce, listopad 2015

Anna Kolba kl. IVGrand Prix – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sztuka bez ram”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Zduńska Wola, październik 2015

Anna Faustryjak kl. IVwyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sztuka bez ram” (nauczyciele prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk, Zbigniew Gąsiorowski)
Zduńska Wola, październik 2015

Laura Jerzak kl. IVwyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sztuka bez ram”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Zduńska Wola, październik 2015

Laura Jerzak kl IV – wyróżnienie – Ogólnopolski Plener Malarski dla najzdolniejszych uczniów klas starszych
(przygotowanie: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
„Kazimierz Biskupi”, wrzesień 2015

Karolina Wlazło kl. IIwyróżnienie – Biennale Uczniów Klas Młodszych
(nauczyciel prowadzący: Joanna Trzcińska)
Koszalin – wrzesień 2015

Justyna Gil kl. IIwyróżnienie – Biennale Uczniów Klas Młodszych
(nauczyciel prowadzący: Adam Gudajczyk)
Koszalin – wrzesień 2015

Angelika Lary kl. IIzakwalifikowanie pracy na Biennale Uczniów Klas Młodszych
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Koszalin – wrzesień 2015

Małgorzata Jurczyk kl. IIzakwalifikowanie pracy na Biennale Uczniów Klas Młodszych
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Koszalin – wrzesień 2015

Aleksandra Kołodziej  kl. IIzakwalifikowanie pracy na Biennale Uczniów Klas Młodszych
(nauczyciel prowadzący: Joanna Trzcińska)
Koszalin – wrzesień 2015

Bartłomiej Ratajczyk kl. III – nagroda – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja Przygoda w Muzeum”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Lublin, wrzesień 2015

Adrian Sobieraj kl. IV – zakwalifikowanie pracy do wystawy – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja Przygoda w Muzeum”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Toruń, wrzesień 2015

Wiktoria Kwiecińska kl. II – zakwalifikowanie pracy do wystawy – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja Przygoda w Muzeum”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Toruń, wrzesień 2015

Aleksandra Kmita kl. I – zakwalifikowanie pracy do wystawy – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja Przygoda w Muzeum”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Toruń, wrzesień 2015

Klara Tomczak absolwentka – Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Warszawa, wrzesień 2015

Laura Jerzak kl. III – Stypendium Artystyczne Marszałka Województwa Łódzkiego
Łódź, czerwiec 2015

Bartłomiej Ratajczyk kl. III – nagroda Kierownika Katedry Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL, prof. Cezarego Tarachy – IX Ogólnopolski Plener Malarski – „Zamość – perła renesansu”
(przygotowanie: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Zamość, czerwiec 2015

Katarzyna Jakubowska kl. IV/ absolwentka – wyróżnienie – Ogólnopolskie Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych „DYPLOM 2015”
(nauczyciele prowadzący: Ewa Kubalańca, Bożena Podsadniak)
Częstochowa, czerwiec 2015

Bartłomiej Ratajczyk kl. II – zakwalifikowanie pracy do wystawy Międzynarodowego Konkursu „Portret Rodzinny. Mój dom pełen wspomnień i marzeń”
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Radom, maj 2015

Ewa Krata – zdobywczyni tytułu Mistrza Ortografii.
Zduńska Wola, marzec 2015

Liceum Plastyczne im. K. Kobro w Zduńskiej Woli reprezentowane przez Ewę Kratę, Laurę Jerzak, Natalię Gralę – zajęło II miejsce na „Ogólnopolskim Przeglądzie Rysunku, Malarstwa i Rzeźby” dla makroregionu południowo – zachodniego

Ewa Krata (indywidualnie) zajęła I miejsce.
Katowice, marzec 2015

Katarzyna Jakubowska – zakwalifikowanie prac do wystawy 12 Biennale Uczniów Klas Starszych
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Bielsko-Biała – luty 2015

Klara Tomczak – zakwalifikowanie pracy do wystawy 12 Biennale Uczniów Klas Starszych
(nauczyciel prowadzący: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk)
Bielsko-Biała – luty 2015

Margareta Laskowska – zakwalifikowanie pracy do wystawy 12 Biennale Uczniów Klas Starszych
(nauczyciel prowadzący: Joanna Trzcińska)
Bielsko-Biała – luty 2015

2014

Laura Jerzak – nagroda Prodziekana Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Geniusz Kresów” – „Bruno Schulz – ucieczka od rzeczywistości”
Zamość , grudzień 2014

Ewa Krata – II nagroda, Laura Jerzak – III nagroda, Natalia Grala – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim El Greco
Siedlce , grudzień 2014

Aleksandra Jędryka – laureatka Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Łódź, grudzień 2014

Klara Tomczak – laureatka Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla uczniów szkół artystycznych
Warszawa, listopad 2014

Laura Jerzak – II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: „Śladami Kulisiewicza – wędrówki ze szkicownikiem”
Kalisz, październik 2014

Karolina Kaszubska – laureatka głównej nagrody w konkursie w konkursie „Design na okrągło”
Łódź, październik 2014

Magdalena Maros – nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Moja przygoda w Muzeum” w Toruniu za pracę „Ja muzealna”
Toruń, wrzesień 2014

Katarzyna Jakubowska – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Moja przygoda w Muzeum” w Toruniu za pracę „Impresja muzealne z herbatą”
Toruń, wrzesień 2014

Aneta Szewc – II nagroda w III Międzynarodowym Biennale Miniatur „Początek był w Polsce” w 75 rocznicę wybuchu II wojny światowej we Włocławku, za pracę pt: „Zgliszcza historii” w kategorii rzeźba.
Włocławek, wrzesień 2014

Magdalena Maros – II nagroda w XIX edycji Konkursu „Moja przygoda w Muzeum”, współorganizowanego przez Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.
Zduńska Wola, czerwiec 2014

Katarzyna Jakubowska – wyróżnienie w XIX edycji Konkursu „Moja przygoda w Muzeum”, współorganizowanego przez Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.
Zduńska Wola, czerwiec 2014

Klara Tomczak – II nagroda za pracę „Nalej, wylej, przelej” w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym „Wariacje na temat naczynia stołowego”
Zduńska Wola, czerwiec 2014

Laura Jerzak – III nagroda za pracę „Bez tytułu” w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym „Wariacje na temat naczynia stołowego”
Zduńska Wola, czerwiec 2014

Klaudia Janiak – wyróżnienie za pracę „Brak apetytu” w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym „Wariacje na temat naczynia stołowego”
Zduńska Wola, czerwiec 2014

Bartłomiej Ratajczyk, Anita Mencel,  Aleksandra Jędryka – II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w konkursie „ NASZ ZIELONY ŚWIAT” na projekt zagospodarowania terenów zielonych wokół własnej szkoły
Zduńska Wola, maj 2014

Laura Jerzak – II nagroda w kategorii rysunek satyryczny i komiks w  XI Ogólnopolskiego Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową pt. ,,Zagrożenie Środowiska Naturalnego Człowieka”
Jarosław, marzec 2014

Liceum Plastyczne w Zduńskiej Woli – 5 miejsce na „Ogólnopolskim przeglądzie prac plastycznych w zakresie rysunku, malarstwa i rzeźby” dla makroregionu południowo-zachodniego. Szkoła była reprezentowana przez Katarzynę Jakubowską (rysunek), Magdalenę Maros (rzeźba) oraz Klarę Tomczak (malarstwo), która zakwalifikowała się do kolejnego III etapu przeglądu, który odbędzie się podczas pleneru malarskiego w Dłużewie.
Katowice, marzec 2014

2013

Magdalena Maros – stypendium w ramach projektu „Łódzki Regionalny Program Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej – II edycja” roku szkolnym 2013/2014
Łódź, grudzień 2013

Klara Tomczak – III nagroda w kategorii prac epicko-publicystycznych konkursu „O Laur Topoli”
Zduńska Wola, grudzień 2013

Klara Tomczak – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie fotograficznym i plastycznym z elementami literackimi „Seniorzy Oczami Młodych”
listopad 2013

Anna Kolba – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie fotograficznym i plastycznym z elementami literackimi „Seniorzy Oczami Młodych”
listopad 2013

Paulina Żuk – laureatka Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla uczniów szkół artystycznych
Warszawa, październik 2013

Klara Tomczak – Wicemistrz ortografii w Konkursie „Wiedzy o języku”
Zduńska Wola, październik 2013

Krystian Włodarczyk – wyróżnienie w Kontrdyktandzie
Zduńska Wola, październik 2013

 Klara Tomczak – II miejsce w kategorii młodzież malarstwo w VII Konkursie Ogólnopolskim ,,Kompozycje 2013’’
Elbląg, październik 2013

Paulina Żuk – I nagroda w XXI Ogólnopolskim Plenerze Rysunkowo-Malarski dla najstarszych klas liceów plastycznych
Kazimierz Biskupi, wrzesień 2013

Adrian Sobieraj – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym na wykonanie komiksu o elektrośmieciach „ElektroMan”
czerwiec 2013

Dorota Szczepaniak, Ilona Dybka, Kornelia Bartos, Anna Faustryjak zakwalifikowały się na wystawę VII Ogólnopolskiego Biennale Plakatu – Plakat Młodych -,,NATURA-POTENCJAŁ CZY OFIARA? PROJEKCJA PRZYSZŁOŚCI’’
Bydgoszcz, czerwiec 2013

Ilona Dybka – II nagroda w XX Ogólnopolskim Plenerze Malarskim
Jeżów, czerwiec 2013

Paulina Żuk – III nagroda i I nagroda specjalna dyrektora szkoły w XX Ogólnopolskim Plenerze Malarskim
Jeżów, czerwiec 2013

Magdalena Maros, Klara Tomczak, Dominika Kowalczyk – I nagroda w kategorii szkoły ponadgimnazjalne w konkursie ,,Nasz zielony świat’’
Zduńska Wola, maj 2013

Ilona Dybka, Dominika Kowalczyk, Joanna Trzeszczak – zakwalifikowane do II etapu (półfinału regionalnego) Ogólnopolskiego konkursu językowego ,,Pokaz nam język’’
kwiecień 2013

Krystian Kołodziejski – zakwalifikowany na wystawę na XI Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa uczniów średnich szkół plastycznych
Bielsko Biała, kwiecień 2013

Joanna Świątek – laureatka Konkursu literackiego translatorskiego ,,Tuwimieję’’
Sieradz, marzec 2013

Anna Kolba – wyróżnienie w V ,,Konkursie Jednego Wiersza’’ dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu zduńskowolskiego
marzec 2013

Liceum Plastyczne ze Zduńskiej Woli zajęło V miejsce (na 13 szkół) na przeglądzie liceów plastycznych makroregionu południowo-zachodniego
marzec 2013

Paulina Żuk – IV miejsce (na 32 uczestników) na przeglądzie liceów plastycznych makroregionu południowo-zachodniego
marzec 2013

Ilona Dybka – IX miejsce (na 32 uczestników) na przeglądzie liceów plastycznych makroregionu południowo-zachodniego
marzec 2013

Maja Grau – zakwalifikowana do II etapu Olimpiady Artystycznej
Warszawa, styczeń 2013

Klara Tomczak – II miejsce (w kategorii malarstwo – młodzież) w VII Ogólnopolskim Konkursie ,,Kompozycje’’
Elbląg, 2013

Krystian Kołodziejski – zakwalifikowany na wystawę w XI Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa uczniów średnich szkół plastycznych
Bielsko-Biała, 2013

Anna Kolba – wyróżnienie w V ,,Konkursie Jednego Wiersza’’ dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu
powiatu zduńskowolskiego, 2013

Dominika Kowalczykstypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2012/2013

2012

Magda Maros – Konkurs wiedzy o języku
Zduńska Wola, grudzień 2012

Milena Nita – wyróżnienie w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Ceramiony 2012”
Elbląg, grudzień 2012

Natalia Grala – nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym ,,Barwny świat Majów’’
Bydgoszcz, grudzień 2012

Ilona Dybka – I miejsce w III edycji konkursu ,,Kontrdyktando’’
Zduńska Wola, grudzień 2012

Michał Ostrzeniewski – I nagroda w kategorii poezja 16-25 lat w XIX Regionalnym Konkursie ,,O LAUR TOPOLI’’
Zduńska Wola, grudzień 2012

Mateusz Cyran – Grand Prix w Ogólnopolskim konkursie dla uczniów szkół plastycznych „Sztuka bez ram”
Zduńska Wola, październik 2012

Mateusz Rogut – wyróżnienie (w kategorii rzeźba instalacja) w Ogólnopolskim konkursie dla uczniów szkół plastycznych „Sztuka bez ram”
Zduńska Wola, październik 2012

Paula Wlazłolaureatka Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2011/2012
Warszawa, czerwiec 2012

Izabela Płuciennik, Katarzyna Pomorska, Ilona Dybka  zakwalifikowane do I Ogólnopolskiego Biennale Plakatu Szkół Plastycznych ,, My z XXI wieku – Gdynia 2012’’
Gdynia, czerwiec 2012

Michalina Pawlak i Katarzyna Zawadzka – I miejsce na XX Ogólnopolski Plener Rzeźbiarski
Bydgoszcz – Myślęcinek, czerwiec 2012

Ilona Dybka – nagroda Dyrektora Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w VI Ogólnopolski Plener Malarski ,,Zamość – perła Renesansu’’
Zamość, czerwiec 2012

Ilona DybkaI miejsce w konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miasta Zduńska Wola
Zduńska Wola, maj 2012

Dominika Kowalczyk – wyróżnienie w konkursie ,,Nasz zielony świat’’
Zduńska Wola, maj 2012

Katarzyna Jakubowska – I nagroda w kategorii tkanina na II Międzynarodowym Biennale Miniatur
Włocławek, kwiecień 2012

Patrycja Szubańska – III nagroda w kategorii tkanina na II Międzynarodowym Biennale Miniatur
Włocławek, kwiecień 2012

Zuzanna Pawlak i Anna Kolba – zakwalifikowane do II etapu w Olimpiadzie Języka Rosyjskiego
2012

Paula Wlazło – XI miejsce w XLIII Olimpiadzie Języka Rosyjskiego (eliminacje okręgowe)
2012

Paulina Dubiak, Franciszek Janczak, Sylwia Sołtysiak, Paulina Kubiak – zakwalifikowani do II etapu XII Olimpiady Wiedzy o regionie i Przedsiębiorczości dla ucz. dwóch ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych
Łódź, marzec 2012

Dominika Kowalczyk – wyróżnienie w IV edycja ,,Konkursu jednego wiersza’’ organizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji dla ucz. szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu zduńskowolskiego
marzec 2012

Michał Ostrzeniewski – nagroda z kwalifikacja na eliminacje rejonowe w 57 Ogólnopolskim konkursie recytatorskim, poezji śpiewanej i teatru jednego aktora
Zduńska Wola, marzec 2012

Maja Grau – I nagroda w kat. fotografia, wyróżnienie w kat. grafika komputerowa w Międzynarodowym konkursie ,,Międzykulturowe poszukiwania w sztuce’’ dla uczniów szkół plastycznych średniego stopnia
Łódź, luty 2012

Mateusz Rogut – II nagroda w kategorii grafika komputerowa w Międzynarodowym konkursie ,,Międzykulturowe poszukiwania w sztuce’’ dla uczniów szkół plastycznych średniego stopnia
Łódź, luty 2012

2011

Zuzanna Pawlak – wyróżnienie w Konkursie ,,Kontrdyktando’’
Zduńska Wola, grudzień 2011

Martyna Kosowska – II miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie ,,Ceramiony 2011’’
Elbląg, grudzień 2011

Mateusz Cyran – wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie ,,Ceramiony 2011’’
Elbląg, grudzień 2011

Emilia Sibińska – wyróżnienie w konkursie „Mała forma ceramiczna”
Częstochowa, listopad 2011

Natalia Gwiazda – praca zakwalifikowana do wystawy „Mała forma ceramiczna”, Częstochowa, listopad 2011

Maja Grau – I miejsce w konkursie „Uczeń też człowiek. Twórczy indywidualista.”
Łódź, październik 2011

Paula Wlazło – wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Plenerze Rysunkowo – Malarskim
Kazimierz Biskupi, wrzesień 2011

Michał Ostrzeniewski – III miejsce w powiecie 56 Ogólnopolskim konkursie recytatorskim, poezji śpiewanej i teatru jednego aktora
Zduńska Wola, marzec 2011


aktualizowano 2017-05-01