„Design na okrągło” – nagroda dla Karoliny Kaszubskiej

Czy wyjazdy mogą inspirować? Zdecydowanie tak! Przykładem tego jest cyklicznie organizowany wyjazd młodzieży z naszego “plastyka” na wystawę Łódź Design Festival. Tym bardziej cieszy fakt, potwierdzający słuszność tych wyjazdów, że w tegorocznej edycji Łódź Design Festival, uczennica II klasy naszego liceum – Karolina Kaszubska w konkursie “Design na okrągło”, zorganizowanym podczas festiwalu przez “AkademięSZTUKAterii” , zdobyła główną nagrodę za swój projekt. Należy podkreślić, ze w konkursie udział wzięło ponad 150 osób, w tym m.in. architekci i zawodowi projektanci.
Dziś przedstawiciele Organizatora konkursu odwiedzili naszą szkołę, gdzie uroczyście wręczono Karolinie nagrodę. Laureatce życzymy dalszych artystycznych sukcesów a całą społeczność uczniowską zachęcamy do czerpania inspiracji i sięgania po kolejne laury w artystycznych konkurach i projektach.

Karolina, gratulujemy!

 

Organizatorami wyjazdów na wszystkie dotychczasowe edycje Łódź Design Festival są nauczyciele reklamy: pan Witold Rajczak i pan Marcin Grabia.

 

tekst i foto – Marcin Grabia

zobacz także:
→ „Design na okrągło”