“Design na okrągło”

Z dumą informujemy, iż uczennica klasy II Karolina Kaszubska wygrała konkurs “Design na okrągło” ogłoszony przez Akademię sztukaterii.
Jak czytamy na stronie https://www.facebook.com/akademiasztukaterii/info „Akademia sztukaterii jest autorskim pomysłem firmy Aniro.
(…) Ma ambicję stać się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń ludzi połączonych wspólną pasją – wprowadzania sztuki do naszego codziennego życia. Powołując ten projekt firma Aniro dała doskonałe narzędzie do twórczych działań – sztukaterię nmc.

(…) Akademia sztukaterii to też miejsce, gdzie będą się łączyć najlepsze projekty i ich autorzy, którzy twórczo wykorzystują detal architektoniczny w dekorowaniu wnętrz i budynków.”

Podczas Lodz Design każdy z uczestników mógł zaprojektować własny detal – rozetę. Bardzo się cieszymy, iż to właśnie projekt Karoliny zyskał uznanie w oczach jury.
A tak uzasadniono werdykt: „Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, ale jury wybrało projekt przenikających się kwadratów, w którym kolor podkreśla/wydobywa detal”.

→ zdjęcie 1
→ zdjęcie 2

tekst – Katarzyna Podsadniak-Golec