RELACJA Z WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH Z CYKLU „SPOTKANIE ZE SZTUKĄ” – BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W SIERADZU – 24 lutego 2022

Zapraszamy do obejrzenia relacji z warsztatów plastycznych „MARTWA NATURA MUZYCZNA – KOMPOZYCJE PLASTYCZNE INSPIROWANE TWÓRCZOŚCIĄ PABLA PICASSA I GEORGESA BRAQUE’A” z cyklu „Spotkanie ze Sztuką”, które odbyły się w Biurze Wystaw Artystycznych w Sieradzu w dniu 24 lutego 2022 r.

Dziękuję za udział warsztatach grupie Młodzieży z Młodzieżowego Domu Kultury przy Centrum Edukacji Zawodowej w Sieradzu, która przybyła na spotkanie wraz z artystą plastykiem i nauczycielem – Panią Zdzisławą Budką, dziękuję grupie Dzieci i Młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego która przybyła na spotkanie wraz z z artystą plastykiem i nauczycielem – Panią Arleną Przelazłą-Matusiak.

Młodzi Twórcy bardzo zaangażowali się w działania artystyczne, wykazali się kreatywnością, zrealizowali bardzo interesujące prace w technikach mieszanych, rysunkowych i malarskich oraz w technice kolażu.
Dziękuję Panu dr Tomaszowi Oszczędzie – Dyrektorowi BWA oraz Państwu – Pracownikom BWA: Pani Izabeli Domańskiej, Pani Lidii Jabłońskiej, Pani Bogumile Oganiaczyk, Panu Jerzemu Jabłońskiemu, Panu Michałowi Śledzińskiemu, Nauczycielkom: Pani Zdzisławie Budce, Pani Arlenie Przelazłej-Matusiak za współpracę – pomoc w przygotowaniach i przebiegu warsztatów.

Więcej informacji:

Link – facebook i BWA w Sieradzu:

https://www.facebook.com/BWA-w-Sieradzu-1456003871300042

https://bwasieradz.pl/kolejne-warsztaty-z-cyklu-spotkania-ze-sztuka-pt-martwa-natura-muzyczna-kompozycje-plastyczne-inspirowane-tworczoscia-pabla-picassa-i-georgesa-bracuea/


Link Telewizja TV8 Sieradz:
https://www.8tvr.pl/

Link „Nasze Radio 104,7 FM”
https://www.nasze.fm/news,40343

Fot. i tekst:
Marzena Sroczyńska-Gudajczyk
Fot.
Jerzy Jabłoński – BWA Sieradz