Szkolny wuefista radzi online:

Jak dowodzą badania, osoby, które są aktywne fizycznie, częściej i chętniej racjonalnie się odżywiają, rezygnują z nałogów, prowadzą bardziej regularny tryb życia. Zwiększają więc też swoje szanse na pozytywne zmiany w innych obszarach swojego życia.

Poniżej podaję Wam kilka powodów, dla których warto uprawiać sport:

Zapewne większość dnia spędzacie teraz przed komputerem, co niestety często sprzyja bólom pleców, szyi, ramion. Dlatego wyszukałam dla Was filmiki z ćwiczeniami, które sprawią, że poczujecie się lepiej. Dbajcie o siebie i systematycznie ćwiczcie !!

Wiosna to dobry czas na gruntowane porządki. Mamy dużo energii, świeci słońce, a więc warto zabrać się za sprzątanie, które można połączyć  przyjemnym treningiem. Poniższe filmiki podpowiedzą Wam, które z wykonywanych czynności domowych pomogą nam spalić kalorie i wzmocnić mięśnie.

https://dziendobry.tvn.pl/a/polacz-przyjemne-z-pozytecznym-i-razem-z-qczajem-cwicz-podczas-sprzatania?fbclid=IwAR2HHM7KSJetSog1Y32n4elAgpAd6tpWQ3ehTikt06–j8XA_4rcdP7D27Y

https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-gatM-vVxw-1KSA_domowy-trening-sprzatanie-czyli-spalanie-664×442-nocrop.jpg

Wiele osób nie ma w domu odpowiedniego sprzętu sportowego, dlatego trzeba sięgnąć po inne rozwiązania i wykorzystać nietypowe przybory, które zapewne każdy z Was posiada. Zatem zaprasza do wykonania treningu z papierem toaletowym :) Powodzenia!