Upoluj książkę!

Jesteśmy jedną z 1500 szkół, która została przyjęta do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej , dzięki któremu uczniowie naszej szkoły będą mogli zupełnie za darmo pobrać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Akcja promująca czytelnictwo wychodzi naprzeciw wymaganiom młodych ludzi i udostępnia internetową wypożyczalnię e-booków.
Chcąc wziąć udział w projekcie, trzeba z plakatu, który w listopadzie będzie dostępny w szkole, za pomocą smartfona zeskanować kod QR przy pomocy dostępnej za darmo aplikacji Woblink.com. Po jego zeskanowaniu przez miesiąc otrzymujemy darmowy dostęp do książek w formie e-booków i audiobooków.
Akcja trwa tylko do 30 listopada 2019 roku!
Podobnie jak w ubiegłych latach, bardzo ważnym elementem projektu jest zaangażowanie uczniów w promocję czytelnictwa wśród swoich rówieśników. W tym roku aż 1500 uczniów szkół średnich może otrzymać darmową koszulkę z kodem dającym w listopadzie dostęp do 12 bestsellerów i dzięki temu staną się „mobilną wypożyczalnią książek” dla swoich koleżanek i kolegów. Koszulkę do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” zaprojektował znany artysta Jan Kallwejt.

Do akcji uczniowie mogą zgłaszać się za pomocą formularza na stronie http://ambasador.czytajpl.pl do 21 października.

Zaglądajcie na stronę www.czytajpl.pl oraz Facebooka akcji fb.com/czytaj.pl

Koordynatorem szkolnym akcji jest Grażyna Klauzińska