Wernisaż “Nie tylko mozaika…”

2014-02-13

Mimo, że dziś 13 lutego, wszystko odbyło się bez “przysłowiowego pecha”.
O godz. 16.00 w Galerii “Na Rogu” zduńskowolskiego “plastyka” otworzono wystawę pt: “Nie tylko mozaika…”, gdzie zaprezentowano prace zarówno naszych uczniów jak i uczestników “Ogniska plastycznego” (uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych) oraz prace przygotowane przez osoby dorosłe w ramach projektu “Pociąg do twórczości”, realizowanego również w murach naszej szkoły.

Wystawę otworzyli dyrektor, pan Marian Olejniczak oraz pani Marzena Sroczyńska-Gudajczyk. Głos zabrali również starosta zduńskowolski pan Wojciech Rychlik oraz v-ce prezydent miasta Zduńska Wola, pan Paweł Jegier.

Podczas wernisażu wręczono również comiesięczną nagrodę za najlepszą pracę. Tym razem zwyciężyła praca Pauliny Żuk – uczennicy klas IV. Gratulujemy!

Duża ilość osób przybyłych na wernisaż pokazuje, że zainteresowanie sztuką jak i naszą szkołą rośnie, a my oczywiście zachęcamy do odwiedzania wszelkich wystaw organizowanych w “plastyku” bo to nie tylko świetna forma rozrywki ale także pozytywna dawka kultury i dobrego smaku.

Wystawę można oglądać do 28 lutego 2014, w dni robocze, w godz. 8.00-16.00

ZAPRASZAMY

tekst  – Marcin Grabia
foto  – Marcin Grabia, Adam Gudajczyk, Anna Faustryjak