Wystawa końcoworoczna uczniów kl. I – IV oraz wystawa prac Kamili Michoń – zapraszamy

11 czerwca 2015 r. o godz. 14.30 w Liceum Plastycznym zapraszamy na otwarcie dwóch wystaw:
• wystawy końcoworocznej prac uczniów kl. I – IV naszej szkoły pochodzących z poszczególnych pracowni plastycznych – Galeria 27
• oraz wystawy prac Kamili Michoń z cyklu “Absolwenci” – Galeria na Rogu.

Kamila Michoń urodziła się 1984 r. w Piszu, wychowała się w Łasku. Zagadnieniem sztuki zajmuje się od czasu wstąpienia do Liceum Plastycznego w Zduńskiej Woli. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W czerwcu 2011 roku uzyskała tytuł magistra sztuki na Wydziale Malarstwa i Rzeźby. Bierze czynny udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych: plenerach, wystawach, konkursach, targach, performensach w Polsce i za granicą. Współpracuje z instytucjami kultury i sztuki w różnych miastach w Polsce. Swoje doświadczenie artystyczne zdobywa dzięki kontaktom z innymi aktywnymi twórcami, analizie osiągnięć, nurtów i stylów zapisanych w historii Sztuki, ale także dzięki własnym obserwacjom otaczającego świata, w czym pomagają jej liczne podróże.

W swoich pracach korzystam z wrażeń estetycznych jakie niosą ze sobą przedmioty zużyte i odrzucone, wystawione często na destrukcyjne działanie czynników atmosferycznych. Fascynuję się ciągłym rozedrganiem Świata, faktem zmian i przemian oraz bezustanną walką człowieka z przyrodą o kształt i kolor rzeczy.

 

→ Kamila Michoń – wystawy i osiągnięcia.docx