Wystawa prac z pracowni fotografii Liceum Plastycznego

W piątek 09.12.2016 w Miejskim Domu Kultury Zduńskowolskim Centrum Integracji RATUSZ, odbył się wernisaż wystawy z pracowni fotografii Liceum Plastycznego.
Swoje prace zaprezentowały: Karolina Kaszubska, Aleksandra Jędryka, Karolina Wlazło, Natalia Młynarczyk oraz Witold Rajczak – nauczyciel fotografii.
„Prace młodych artystek cechuje dojrzały i świadomy sposób rejestracji ulotnej chwili, każdy kadr jest artystyczną notatką, pełną emocji. Doskonałe wyczucie estetyki, kadrowanie i wielka umiejętność rysowania światłem wpływa na jakość zdjęć, które należy zobaczyć na wystawie.
Talent, profesjonalizm i zaangażowanie jakim wykazały się autorki jest na pewno ważnym elementem budującym ich tożsamość artystyczną.”
Dziękujemy przybyłym gościom za zainteresowanie się naszym wydarzeniem.
Myślimy, że podczas wernisażu znaleźliście Państwo odpowiedni dla siebie bagaż doznań wizualnych skłaniających do refleksji.
Dziękujemy Pani Weronice Ośródek, za współpracę przy organizacji wystawy.
Reprezentująca Miejski Dom Kultury Zduńskowolskie Centrum Integracji RATUSZ Pani Weronika debiutowała w roli otwierającej wydarzenie.
Debiut młodych osób, zarówno fotograficzny jak i konferansjerski został dobrze przyjęty przez zgromadzonych gości. Tytuł wystawy “Look at me” znalazł swoje uzasadnienie sprawdził się doskonale. Naprawdę warto spojrzeć na autorki i ich prace.
Życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do zwiedzenia ekspozycji wystawowej w Ratuszu w Zduńskiej Woli do 9 stycznia 2017 r.

 

tekst – Witold Rajczak
fot. – Krzysztof Kowalczyk